• Обновено
10pcs/многу Божиќ мини led балон светилка топката Светлина за Кинески Хартија Фенер Партија материјали ноќта на вештерките партија свадба декорација

10pcs/многу Божиќ мини led балон светилка топката Светлина за Кинески Хартија Фенер Партија материјали ноќта на вештерките партија свадба декорација

Rating 
DEN 206.40

Залиха
Во магацинот.


10pcs/многу Божиќ мини led балон светилка топката Светлина за Кинески Хартија Фенер Партија материјали ноќта на вештерките партија свадба декорација
11 Бои LED, 3pcs LR41 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводни Светилки~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
10pcs Мини Партија Светла
Не вазни, Без батерии,Без laterns, Не балони вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
1pc Супер-Светли LED
Големина : 1.2 СМ дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 3.1 СМ висок
3pcs LR41 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компоненти
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.
Слики :
Апликации :
1, Со Ballons
2, Употреба со цилиндар Вазни
3, за Употреба со Хартија Фенер

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
Број На Модел На:
KS-BL-030
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
1.25inch
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
НЕМА ПОТРЕБА
Тип На Батерија:
3pcs AG13 батерии
LED Осветлување Боја:
бела,топло бела,црвена,зелена,сина,теал,килибар,портокалова,розова ,виолетова,RGB
LED Сијалица Количина:
1pc супер светло 5MM ЛЕД , Мраз еден
Извор На Енергија:
3pcs LR41 батерии инсталиран ,минатата 8hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
водоотпорен мини партија светлина
Производ големина:
3CM Долго, 1.25 CM дијаметар
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Најдобри понуди