• Обновено
Морски занаети декорација железо бел едрилици

Морски занаети декорација железо бел едрилици

Rating 
DEN 2399.52

Залиха
Во магацинот.


Почитувани Купувачи
Ви благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.
Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.
ГОЛЕМИНА : 30*2.5*11 CM
Забелешка може да биде боја засенчување помеѓу производи и оние во слики. Се земе материјалот објект како стандард. Данок на плаќање е обврска на купувачот ! Повратни информации со Цел, брзо се потврдува и позитивни повратните информации се многу ценети. Политика на враќање посветени Сме на објектите се во добра состојба пред превозот. Производи скршени Ако примите скршени објектот , ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас во рок од 3 дена. ние ќе испрати замена на делови за вас, ако не може да се поправи, ние ќе испрати нова. Производи неоштетени Ако сакате да се вратите неоштетени производи , ве молиме да ги врати во рок од 3 дена и ги сноси сите трошоците за превозот. Кога ќе го добие го врати објектот, и таа се уште е во добра состојба, 100% исплата retund (Истакна : без превозот на трошоците), или, пак, не се враќа.
Превозот 1, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е коригира и телефонскиот број не се достапни. 2, имаме слободата да се избере превозот методи, тоа може да биде различен од својот избор, се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање. 3, Кога ќе се избере продавачот за испорака метод, ова превозот цена база на ЦФР , стоката ќе пристигне на морско пристаниште на вашата земја , вие треба да ги собереш на стоката во морско пристаниште , плаќа ДАНОК и други трошоци (THC,DDC,D/O такса,CFS,PSF,CAF,CC, итн. ) Ако живеете во под земја, стоката ќе arrvie еден магацин на вашата земја, вие сеуште треба да ги собереш на стоки во магацин и да го плати ДАНОКОТ , но нема други трошоци. Руската : Поголемиот дел од важен град, ве Молиме контактирајте со нас Малезија : Исток Малезија , КК , SIBU , BINTULU , MIRI , KUCHING Сингапур : Сите градот Филипини : Манила Индонезија : Џакарта Виетнам : Хо Chi Minh Мјанмар : Yangon Тајланд : Бангкок Нов Зеланд : Окленд , Велингтон Обединетите Арапски Емирати : Дубаи Австралија : Сиднеј , берлин и германија , Мелбурн , Аделаида , тежок Mantel 4, Освен ако продавачот превозот методи, Нормално стоките ќе бидат испратени до вашата врата, но во некои оддалечени области, вие треба да ги собереш на стоката се појавува на локалните поштата . Се истакна : ДАНОК за плаќање уште е вашата должност!

Основни карактеристики

Тема:
ТВ & Филм Карактер
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Материјал:
леано железо

Најдобри понуди