• Обновено
Бесплатен Превозот 7cm*8cm Рака Drwaing Стакло Windchime Врвот Популарни Пријател Подарок Windchime Убава Виси Дома Декоративни

Бесплатен Превозот 7cm*8cm Рака Drwaing Стакло Windchime Врвот Популарни Пријател Подарок Windchime Убава Виси Дома Декоративни

Rating 
DEN 518.40

Залиха
Во магацинот.


Виси Стакло Windchime
* Транспарентен Материјал Стакло
* Димензии : дијаметар = 8 см , Висина = 7cm
* Слика од вештачки .
* Можете да пишувате некој збор во виси картичка и испрати благослов на вашите пријатели .
Производот Се Покаже

Основни карактеристики

Тема:
Маскота
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди