• Обновено
Бело дрво жито реновира стариот мебел налепници гардероба кабинет вратата ѕид, хартија, лепило водоотпорен wallpaper-81z

Бело дрво жито реновира стариот мебел налепници гардероба кабинет вратата ѕид, хартија, лепило водоотпорен wallpaper-81z

Rating 
DEN 662.00
DEN 662.40
-0 %

Залиха
Во магацинот.

големина 1pcs=5 метри,широчината е 30/50/60/80см Овој производ е ПВЦ лепило позадина, заштита на животната средина, водоотпорен. Се однесува на metope на мазна ниво исклучени сива, влажна, колку што тоа е мазна ниво исклучени мебел може да се залепи, не е лесно да се стане warped работ

Основни карактеристики

Димензии:
ширина е 30cm, ширина е 50cm, ширина е 60cm, ширина е 80см
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Водоотпорен
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,самолепливи,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
[email protected]
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
tongyong
Употреба:
Апарати за домаќинство
Шема:
Yes
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди