• Обновено
Обичај DE papel parede infantil, 3 d фудбал мурали за бојадисана спалната соба ТВ поставување позадина de papel parede

Обичај DE papel parede infantil, 3 d фудбал мурали за бојадисана спалната соба ТВ поставување позадина de papel parede

Rating 
DEN 1440.00

Залиха
Во магацинот.


Обичај DE papel parede infantil, 3 d фудбал мурали за бојадисана спалната соба ТВ поставување позадина de papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Основни карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
QQ0565
Шема:
Зелена фудбал

Најдобри понуди