• Обновено
Обичај DE papel parede infantil, 3 d фудбал мурали за бојадисана спалната соба ТВ поставување на ѕид хартија de papel parede

Обичај DE papel parede infantil, 3 d фудбал мурали за бојадисана спалната соба ТВ поставување на ѕид хартија de papel parede

Rating 
DEN 1435.00
DEN 1435.20
-0 %

Залиха
Во магацинот.


Обичај DE papel parede infantil, 3 d фудбал мурали за бојадисана спалната соба ТВ поставување на ѕид хартија de papel parede
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Основни карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
свила позадина
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Употреба:
Трговија,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
KK0757
Шема:
Стереоскопски 3D stitched фудбал попуштат

Најдобри понуди