• Обновено
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Дрво Кат Позадина Fundos За Фотографски Студио Свадба Photographie Backdrops Ејми-Дрвени-063

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Дрво Кат Позадина Fundos За Фотографски Студио Свадба Photographie Backdrops Ејми-Дрвени-063

Rating 
DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти. Ѕидот е квадратни. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ве молиме, изберете ја големината на оваа фотографија позадина :
90x125cm
100x125cm
100x150cm
150x150cm 150x200cm 150x220cm 200x250cm 200x300cm 300x300cm 300x500cm 300x600cm 400x500cm 250x360cm 240x250cm
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина.
Материјал :
Сликовно платно (хемиски влакна, може да се свитка). Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн.
Обработка На Време :
3 до 5 дена. (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас).
Сите наши Крпа потекло се направени во Кина и се печатени во времето на цел.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ако ширина поголема од 150см, потребно е да се држиме заедно, од неколку делови од двојно страни селотејп. Бидејќи материјалот ширина е 125cm или 150cm.
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект. ПАКЕТ Ние пак секоја позадина внимателно Ние обично се користат пати пакување, ако треба тек пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Овој метод може да се водат позадина. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. Но не го прават тоа влажни. Влажни ќе се направи боја исчезнат. Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага. Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненади
УСЛУГА
100% Задоволително, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди добар фидбек. Ако не сте задоволни со ставката што сте ја добиле или сакате другите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот сте го добиле на објектот. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем.

Основни карактеристики

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Број На Модел На:
MH13-L
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
Сликовно платно
Фотографија позадина ID:
MH13-L
backdrops Функција 1:
фото позадина фотографија позадина
backdrops Функција 2:
Потекло
backdrops Функција 3:
atrezzo став fotografos
backdrops Функција 4:
винил фото позадина
backdrops Функцијата 5:
студио за фотографија во позадина
backdrops Функција 6:
fundos fotograficos
backdrops Функција 7:
фотографија сценско backdrops
backdrops Функција 8:
Фото Потекло
backdrops Функција 9:
љубител фото

Најдобри понуди