• Обновено
Новиот Божиќ дрво фотографија позадина божиќ фото студио позадина винил Божиќ позадина фотографија 210x150cm

Новиот Божиќ дрво фотографија позадина божиќ фото студио позадина винил Божиќ позадина фотографија 210x150cm

Rating 
DEN 954.00
DEN 954.24
-0 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Големина (мм):
210x150cm, 270x180cm, 300x200cm, 300x240cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
10300
Бренд Име:
SJOLOON
Стил:
Божиќ
Материјал:
тенка винил
Материјал:
тенка винил
Стил:
Божиќ
Видови:
Спреј Насликани
is_customized:
Yes

Најдобри понуди