• Обновено
Сина романтични принцеза постелнина сетови,памук близнак целосна кралицата кралот девојки домот fairyfair bedclothes bedspread перница ватенка маска

Сина романтични принцеза постелнина сетови,памук близнак целосна кралицата кралот девојки домот fairyfair bedclothes bedspread перница ватенка маска

Rating 
DEN 7296.00

Залиха
Во магацинот.


Топла продажба
Пакет Вклучувајќи
1
1
1
1
1
2
1
1
2
1
1
2
*Ватенка капак и pillowcase (Вклучуваат тенка памучна слој)
Пријателски Потсетник
1. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина.)
2. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува.
Инструкции За Перење
1. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат.
2. Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи. Го не треба да биде премногу долг. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува.
3. Висат сува. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3. Ние не марка стока вредности под вредност или обележете објекти како "" - НИ и Меѓународни владини прописи се забранува таквото однесување.
Известување
1. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Не користите кајгана. Сува рамна или висат да се исуши.
2. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings.
3. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал.
Овој Оглас е без / додатен.
Условите на Продажба и Повратни информации
1.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек.
2.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express.
3. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса.
4.Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето.

Основни карактеристики

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Техника:
Возбудува
Шаблон Тип:
Цврста
одделение:
Квалификуван
Ткаенина Густина:
133X72
Пополнување:
Никој
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Употреба:
Дома
Материјал:
100% Памук
Стил:
Принцезата
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Шема:
Предиво Обоена
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
Други
намалување:
државната
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Листот Големина на кревет:
180cmX (опсег 200-220) cm
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Болница, Медицинска Сестра, Други
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Возрасна Група:
Возрасни
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Најдобри понуди