• Обновено
UNIKEA нова Луксузна Постелнина Поставува Езеро Сино Добра qualityQuilt покрие чаршаф Постелнина Поставите Прекривки Покрие Поставува Близнак Кралицата Кралот Siz

UNIKEA нова Луксузна Постелнина Поставува Езеро Сино Добра qualityQuilt покрие чаршаф Постелнина Поставите Прекривки Покрие Поставува Близнак Кралицата Кралот Siz

Rating 
DEN 1234.00
DEN 2328.00
-47 %

Залиха
Во магацинот.


Pillowcase 2 парчиња продаваат само како дополнителен избор! Тоа не припаѓаат на некоја титула и атрибути.
2 парчиња pillowcases : 47x74cm
Нема други украсни предмети (Не мора перници, шалови, итн. декорација)!
Овој производ не се имате било какви додатен (не мора јоргани, утешители, перници, итн.)
Близнаци големина : 1pcs прекривки ги покрие : 150x200cm 1pcs чаршаф : 165x225cm 1pcs pillowcases : 47x74cm Кралицата големина : 1pcs прекривки ги покрие : 200x230cm 1pcs чаршаф : 225x245cm 2 парчиња pillowcases : 47x74cm Цар големина : 1pcs прекривки ги покрие : 220x240cm 1pcs чаршаф : 225x245cm 2 парчиња pillowcases : 47x74cm

Основни карактеристики

Големина:
King, Queen, Twin
одделение:
квалитет
тема count:
300TC
Техника:
Жакард
Ткаенина Count:
40
Шема:
Клетки
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Тежина:
1.5
Стил:
Жакард
Ткаенина Густина:
128X68
Број На Модел На:
zhensi-189
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома

Најдобри понуди