• Обновено
Голема Буква Кутија Отворено Lockable Безбедна Mail Пост Фрлија Алуминиум Поштенско Сандаче Postbox

Голема Буква Кутија Отворено Lockable Безбедна Mail Пост Фрлија Алуминиум Поштенско Сандаче Postbox

Rating 
DEN 5232.00

Залиха
Во магацинот.


Почитувани Купувачи
Ви благодариме за посетата на нашата ALIEXPRESS продавница, мебел е посебен вид на производи, па ве молиме да бидете трпеливи за да поминат неколку минути за читање на следните информации, кои ќе ви помогнат да знаат повеќе за нашите производи, и нашата соработка.
Ви благодариме за вашето внимание! Ако постои нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме контактирајте со нас.
ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост ! 2 За руски клиенти, ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина ! 3 За Бразилецот клиенти, ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
Материјал
Структура :
Топ одделение фрлија алуминиум, рѓа-доказ ,висока цврстина, трајни и квалитет направени за години на употреба
Опис
фрлија алуминиумски мебел
Боја
исто како и фотографии
Производ големина
29*13*41cm
Куче
Трендафил
Автомобил
Забелешка може да биде боја засенчување помеѓу производи и оние во слики. Се земе материјалот објект како стандард. Данок на плаќање е обврска на купувачот ! Повратни информации со Цел, брзо се потврдува и позитивни повратните информации се многу ценети. Политика на враќање посветени Сме на објектите се во добра состојба пред превозот. Производи скршени Ако примите скршени објектот , ве молиме фотографирајте и испратете ја на нас во рок од 3 дена. ние ќе испрати замена на делови за вас, ако не може да се поправи, ние ќе испрати нова. Производи неоштетени Ако сакате да се вратите неоштетени производи , ве молиме да ги врати во рок од 3 дена и ги сноси сите трошоците за превозот. Кога ќе го добие го врати објектот, и таа се уште е во добра состојба, 100% исплата retund (Истакна : без превозот на трошоците), или, пак, не се враќа.
Превозот 1, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е коригира и телефонскиот број не се достапни. 2, имаме слободата да се избере превозот методи, тоа може да биде различен од својот избор, се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање. 3, Кога ќе се избере продавачот за испорака метод, ова превозот цена база на ЦФР , стоката ќе пристигне на морско пристаниште на вашата земја , вие треба да ги собереш на стоката во морско пристаниште , плаќа ДАНОК и други трошоци (THC,DDC,D/O такса,CFS,PSF,CAF,CC, итн. ) Ако живеете во под земја, стоката ќе arrvie еден магацин на вашата земја, вие сеуште треба да ги собереш на стоки во магацин и да го плати ДАНОКОТ , но нема други трошоци.

Основни карактеристики

Стил:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
MB002
Тип:
Градина
Материјал:
Метал

Најдобри понуди