• Обновено
Прилагодено Лого голема Маса Тешки Втиснување Печат печат/прилагодите Персоналните Diy Embosser Писмо Свадба Плик Gaufrage Печат

Прилагодено Лого голема Маса Тешки Втиснување Печат печат/прилагодите Персоналните Diy Embosser Писмо Свадба Плик Gaufrage Печат

Rating 
DEN 2880.00

Залиха
Во магацинот.


1.Ве молиме да понудат на своите дизајни од страна на CROWDRAW, ПИ, ГЛАСАЧКО место. Големина : 40 MM 42 MM.45mm,52mm,55мм Изберете ја изгуби подолу или пратете ми вашето лого

Основни карактеристики

Материјал:
Метал
Употреба:
Персоналните Мотото
Број На Модел На:
втиснување печат
Тип:
Стандард Печат

Најдобри понуди