• Обновено
Армијата Зелената Комунални Двојно Списание Торбичка Двојно Пиштол М4 Маг Торбичка за Надворешна Лов на птици Снимање

Армијата Зелената Комунални Двојно Списание Торбичка Двојно Пиштол М4 Маг Торбичка за Надворешна Лов на птици Снимање

Rating 
DEN 120.00
DEN 240.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.


ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ
Изработени од најлон, со неверојатно издржливи својства, што го прави поотпорен на вообичаените носат и солза. Еластична пошта флип. Може да се закачите на било molle webbing вест, торба или ранец..итн.
Секоја торбичка одржи два 5.56 тип или пушка магазин
Црна/Зелена/Тен/CP/ACU боја Availabe
(ако сакате други бои,добредојдовте во мојата продавница)

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Торбичка-003
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
UNITEWIN
боја:
Зелена
Функција:
издржлив
Услуги:
оем,трговија на големо и мало
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди