• Обновено
За Letv Ле 2/2Pro x20 x25 Про X620/X620 x520 x526 x 527 Случај 3D TPU Силикони Случај за Letv LeEce S3 X626 X622 Покрие Funda Coque

За Letv Ле 2/2Pro x20 x25 Про X620/X620 x520 x526 x 527 Случај 3D TPU Силикони Случај за Letv LeEce S3 X626 X622 Покрие Funda Coque

Rating 
DEN 82.00
DEN 120.96
-32 %

Залиха
Во магацинот.


За Letv Ле 2/2 Pro x20 x25 Про X620/X620 x520 x526 x 527 Случај TPU Силикони Случај За Letv Ле 2/2 Pro Back Покрие Funda Coque
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .

Основни карактеристики

Материјал:
Мека TPU
Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Слатки,Шарени,Животински
Големина:
5.5
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Компатибилен Бренд:
за Letv
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
Цртан филм
Модел На Телефон:
За Letv Ле 2/2Pro
Модел На Телефон 2:
за Letv LeEce S3 X626 X622

Најдобри понуди