• Обновено
Zakka Стил Дрвен Кујнски Складирање Рек Тенџере Капак Сад Организатор Мулти-Користење На Еко-Пријателски Природно Дрво Јадење Носители Се Прикаже Полици

Zakka Стил Дрвен Кујнски Складирање Рек Тенџере Капак Сад Организатор Мулти-Користење На Еко-Пријателски Природно Дрво Јадење Носители Се Прикаже Полици

Rating 
DEN 646.00
DEN 993.12
-35 %

Залиха
Во магацинот.

Дрвени Тенџере Капак Организатор Кујна Складирање Рек Мулти-Користење на Еко-Пријателски Природно Дрво Zakka Стил CD Носители се Прикаже Полици Опис
Материјал : дрво
Боја : природна
Answer : ___________________________ Note : цврсто дрво производ не може да биде печење, греење, изложување премногу долго под жешкото сонце или впива во вода.
Големина : 36x12cm

Основни карактеристики

Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
бамбус
Точка Бр.:
MJBW16135

Најдобри понуди