• Обновено
Бела Хартија Постапува Kraft Хартија Накит за Подарок Пакување Кеси За Бутик, 20pcs/многу 18x15x8cm Z178

Бела Хартија Постапува Kraft Хартија Накит за Подарок Пакување Кеси За Бутик, 20pcs/многу 18x15x8cm Z178

Rating 
DEN 881.00
DEN 1101.60
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Бела Хартија Постапува Kraft Хартија Накит за Подарок Пакување Кеси За Бутик, 20pcs/многу 18x15x8cm Z178
Име : Свадба бонбони подарок перница Материјал : Хартија Боја : Бела Количина : 20pcs/многу Големина : 18x15x8cm / 7.08x5.90x3.14inch (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред. Тоа не е Толку Голем како што сликата. ) Употреба : Подарок, Сапун, Бонбони, Чоколада, Пакување, Складирање,итн. Овие високо квалитетни корист кеси се совршени за било прилики. Пополни секој со бонбони, пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. Се истакна : Таму ќе биде малку поинаква боја betweent екранот и вистински prodoucts!!! Сликите се за повикување само, ве молиме да се измери Вистинската Големина од себе. Ви благодариме!
Ако никакви проблеми тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас! Ви благодарам многу! ПРЕВОЗОТ 1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. 2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. 3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
Бела Хартија Постапува Kraft Хартија Накит за Подарок Пакување Кеси За Бутик, 20pcs/многу 18x15x8cm Z178

Основни карактеристики

Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
Z178
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
20pcs
Големина:
18x15x8cm
боја:
Бела
Количина:
Хартија
торба стил:
Хартија Подарок Перница Свадба ,Хартија Подарок Перница Со Рачка
tyle:
Хартија Подарок Кеси За Накит , Божиќ Хартија Подарок Перница
Употреба:
Браун Kraft Хартија Подарок Перница Со Рачка , Браун Kraft Хартија Подарок Перница
ОДГОВАРА ЗА:
Хартија Подарок Перница Со Рачка Свадба
Моден:
Хартија Подарок Бас Со Рачки Многу
одговараат за:
Свадба Подарок Пакување Jewlery Подарок Перница
Обичај:
Печатени На Хартија Подарок Перница

Најдобри понуди