• Обновено
Свадба Фаворизира и Подароци Свадба Сувенири Тифани Сината Кутија Со Лента Свадба Бонбони Кутија

Свадба Фаворизира и Подароци Свадба Сувенири Тифани Сината Кутија Со Лента Свадба Бонбони Кутија

Rating 
DEN 1922.00
DEN 2669.28
-28 %

Залиха
Во магацинот.


Теми Класичен Тема
По Повод Бебе Туш, Годишнина, Свадба
Сезони Зима & Божиќ Услуги, Падот Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Пролет Свадба Фаворизира
Категорија Корист Кутија
Сина боја розова
големина на : 6.5*6.5*3.8 cm/2.56*2.56*1.49 инч
Материјали Картичка хартија
Вие ќе добиете ширевте бонбони кутии , тоа е лесно за вас да се соберат кутии себе
answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Основни карактеристики

Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
160720004
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Картон

Најдобри понуди