• Обновено
Трговија на големо - 200pcs Ласерски Сече голема Пеперутка шупливи хартија бонбони кутија свадба корист кутија бебе туш подарок кутија со панделка

Трговија на големо - 200pcs Ласерски Сече голема Пеперутка шупливи хартија бонбони кутија свадба корист кутија бебе туш подарок кутија со панделка

Rating 
DEN 1775.52

Залиха
Во магацинот.

Трговија на големо - Ласерски Сече голема Пеперутка шупливи хартија бонбони
кутија свадба корист кутија бебе туш подарок кутија
боја : беж виолетова црвена
Големина : 5cmx5cmx7cm
Материјал : хартија
Кутија доаѓа станот, лесно да се соберат.
Конкурентна цена;Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.
Голем попуст за големата цел. ако сте importeror веледрогерија, и сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас. ние сме professinal подарок кутии manufactor во кина.

Основни карактеристики

боја:
црвена, виолетова, беж
Повод:
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
200pcs
Шема:
Пеперутка,Солидна Боја
Материјал:
Картон
Бренд Име:
POPIGIST
Број На Модел На:
ЛП-120
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Филм Карактер
Стил:
Пеперутка
боја:
беж црвено виолетова

Најдобри понуди