• Обновено
PMMT 01 1/8 тема бакарни цевки, фитинзи,месинг воздух фитинг,пневматски брзи конектори

PMMT 01 1/8 тема бакарни цевки, фитинзи,месинг воздух фитинг,пневматски брзи конектори

Rating 
DEN 7185.12

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Број На Модел На:
PMMT 01
Тип:
Приклучоци
Тип:
Двоен На Женски Машки
materal:
Никел-обложено Месинг
Течност:
Компримиран Воздух
Теми :
1/8 PT,NPT
Притисок:
0.8-16bar(види цевка)СТП,ЈП.Nylon6-11-12
Температура:
-10'C-60'C(Види податоци се користат цевки)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди