• Обновено
создаден 10мм X 20mm удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

создаден 10мм X 20mm удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

Rating 
DEN 2826.72

Залиха
Во магацинот.


CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

Основни карактеристики

Број На Модел На:
CXS 10*20
Тип:
Цилиндар
Создаден Големина:
10мм
мозочен удар големина :
20mm
Тип:
MGPM цилиндар

Најдобри понуди