• Обновено
создаден 100mm x20mm удар СКМ компактен CQ2B Серија Компактен Алуминиум Легура Пневматски Цилиндри

создаден 100mm x20mm удар СКМ компактен CQ2B Серија Компактен Алуминиум Легура Пневматски Цилиндри

Rating 
DEN 7535.52

Залиха
Во магацинот.


СКМ компактен CQ2 B Серија Компактен Алуминиум Легура Пневматски Цилиндри

Основни карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
CQ2B100*20
is_customized:
Yes
Создаден Големина:
100mm
мозочен удар големина :
20mm

Најдобри понуди