• Обновено
5PCS Бесплатен превозот Серпентина појас линија тип 3 порт 2 позиција Електромагнетниот Вентил 3V110-06-NC нормално затворен, DC24v,DC12V,AC110V,AC220V

5PCS Бесплатен превозот Серпентина појас линија тип 3 порт 2 позиција Електромагнетниот Вентил 3V110-06-NC нормално затворен, DC24v,DC12V,AC110V,AC220V

Rating 
DEN 2238.00
DEN 2459.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.


АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР. АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е ПРЕДВИДЕНО ОД СТРАНА НА CARRER И ИСКЛУЧУВА ВРЕМЕ НА ВИКЕНДИТЕ И ПРАЗНИЦИТЕ. ТРАНЗИТ ПАТИ МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ, ОСОБЕНО ЗА ВРЕМЕ НА СЕЗОНА.АКО НЕ СТЕ ДОБИЛЕ ВАШАТА ПРАТКА ВО РОК ОД 45 ДЕНА ОД ДЕНОТ НИЕ ГО ИСПРАТИ НАДВОР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. НИЕ ЌЕ ГИ ПРАТИТЕ ПРАТКАТА И ДА СЕ ВРАТАМ НА ВАС КАКО Е МОЖНО ПОСКОРО СО ОДГОВОР. НАШАТА ЦЕЛ Е ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ!
100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА EY ОБЈЕКТ. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС WITHIH 24 ЧАСА ОТКАКО СТЕ ГИ ДОБИЛЕ ПАРЦЕЛА, НАПЛАТА INCLUDINGS P&P ЌЕ БИДЕ ИЗРЕЧЕНА ВО СЛУЧАЈ КОГА ОБЈЕКТОТ(S) СЕ ВО НИВНАТА ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА.
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ ФАЛСИФИКАТОР ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА DRDER. АКО НЕ SAISFIED, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРЕД ДА ЈА НАПУШТИ КОЈА И НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ,НИЕ ЈА РАЗБИРАМЕ CONCEMS И ЧУВСТВО МОЖЕ ДА ГИ ИМАТЕ , НИЕ ЌЕ СЕ ОБИДЕМЕ ПОТРУДИМЕ ДА ГИ РЕШАТ ПРАШАЊАТА, PLIASE НИ ДАДЕ ШАНСА, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
ДРАГ ПРИЈАТЕЛ,НИЕ ОБИЧНО СЕ НАМАЛИ ЦЕНАТА НА ФАКТУРАТА ДА AVOED НА ДАНОК, НОРМАЛНО, САД НЕ Е ПРОБЛЕМ, НО ЗА НЕКОИ ЗЕМЈА, ТОА Е МАЛКУ ТЕШКО, КАКО ШТО СЕ КАНАДА, АКО ИМА НЕКОИ ДАНОЧНИ ОБВИНЕТ ОД СТРАНА ВЛАДА, КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА ДАНОК ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Основни карактеристики

боја:
DC12V, DC24V, AC110V, AC220V
Тип:
Вентили
Број На Модел На:
3V110-06-NC
Положба и начин НЕМА.:
3 порт 2 позиција
Порт Големина:
Воздухот влезот=Воздух излезот=PT1/8
Напон Спектар:
±10%
Оперативен Притисок:
1.5~8kgf/cm2
Max.Доказ Притисок:
10.5 kgf/cm2
Темп.опсег:
5~60 C
Серпентина изолација &заштита одделение:
IP65(DIN 40050)
Највисока фреквенција акција:
5 циклуси/парче.дик.
Почетна состојба:
нормално затворен

Најдобри понуди