• Обновено
создаден 40mm x85mm удар СКМ компактен CQ2B Серија Компактен Алуминиум Легура Пневматски Цилиндри

создаден 40mm x85mm удар СКМ компактен CQ2B Серија Компактен Алуминиум Легура Пневматски Цилиндри

Rating 
DEN 6191.52

Залиха
Во магацинот.


СКМ компактен CQ2 B Серија Компактен Алуминиум Легура Пневматски Цилиндри

Основни карактеристики

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
CQ2B40*85
is_customized:
Yes
Создаден Големина:
40mm
мозочен удар големина :
85mm

Најдобри понуди