• Обновено
Виткање пилула случај сад за Лекови Организатор Метал Таблета кутија Преносни Пилула машина Трупци pastilleros pildoras estuche

Виткање пилула случај сад за Лекови Организатор Метал Таблета кутија Преносни Пилула машина Трупци pastilleros pildoras estuche

Rating 
DEN 113.28

Залиха
Во магацинот.


Виткање пилула случај сад за Лекови Организатор Метал Таблета кутија Преносни Пилула машина Трупци pastilleros pildoras estuche pillbox
Материјал : Метал
Големина : 57 X40 X17mm
Многу бои испрати по случаен избор , ви благодариме !
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Пилула Случаи & Трупци
Број На Модел На:
LW0063
Бренд Име:
sankilochan
Материјал:
Метал
Големина:
57X40X17mm

Најдобри понуди