• Обновено
10pcs 50мл Рамно Дно, со Spout,Порцелан Излезните Сад со Рачка,бесплатен превозот

10pcs 50мл Рамно Дно, со Spout,Порцелан Излезните Сад со Рачка,бесплатен превозот

Rating 
DEN 1092.00
DEN 1200.00
-9 %

Залиха
Во магацинот.


10pcs 50мл Рамно Дно, со Spout,Порцелан Излезните Сад Со Рачка,бесплатен превозот
материјал procelain
јадење јачина на звук 50мл
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку ви треба повеќе големини.
Превозот Термини :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука :
(1). Бесплатен Превозот Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.
(2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат .
(3). Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Што е Потребно за 30 Days. Да Пристигнат.
(4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.
(5) Како Да се Купувачот Од Бразил, Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, ве Молиме Контактирајте Со НАС Пред Превозот И Ни Нудат Вашиот Даночен Број, Инаку, Не Можеме Да го Испрати Со Побрзо Превозот. Ви Благодариме
Клиентите Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова!
Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.
По-Продажбата На Услугата :
Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.
Повратни информации :
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Класификација:
petri јадење
Број На Модел На:
50МЛ

Најдобри понуди