• Обновено
Лен љубители перница перница троседот перници за статистика минималистички модерна backrest перница случај

Лен љубители перница перница троседот перници за статистика минималистички модерна backrest перница случај

Rating 
DEN 513.60

Залиха
Во магацинот.


Перница троседот перница перница покрие декоративни перници, [Име на Производ] плоштад pillowcase [Ткаењето] 100% памук тапацир [Help] не вклучува перници, душек покритие ја содржи само [Спецификација] перница перница големина 42 CM * 42 CM (18 инчен LCD околу 18 инчи *) Подлога големина, рака-пораби причини може да имаат 2 до 3 цм на грешка (околу 0.8 инчи 1,2 инчи) [Патент поставен] на долната страна на перница покрие невидливи патент [Забелешка] фото пука надвор ефект може да постои одредена боја, перница покрива производ е многу силна, не е лесно да исчезнат, машина перат, не кајгана бистра вода се мијат со детергент функција [клучен Збор] перници и перничиња и ги покрива троседот и перница покрива и pillowcases и украсни перници
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање ние прифаќаат кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа. Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,singpost, swisspost, signpost превозот итн. Во опсег на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни превозот според различни земји, за да се обезбеди најбрз производ за вашите раце се Врати Политика ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба. Повратни информации од вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Основни карактеристики

Спецификација:
45x45cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Стил:
Европа
Употреба:
Седиште
Материјал:
спојувањето
Број На Модел На:
2
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Тип:
Cusion
Шема:
Печатени
Пополнување:
Памук
Техника:
Рачно изработени

Најдобри понуди