• Обновено
Топла Продажба Перница Опфаќа Гроздобер Цртан Филм Уметност Шема Топла Продаде Нови Fashion45X45CM Лен Перница ПокриеДома Декоративни Лен Перница

Топла Продажба Перница Опфаќа Гроздобер Цртан Филм Уметност Шема Топла Продаде Нови Fashion45X45CM Лен Перница ПокриеДома Декоративни Лен Перница

Rating 
DEN 429.00
DEN 840.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Детали за производот(исто така покрива само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)
Материјал : памук, лен платно
Големина : 45см*45см*0.5 cm
Опис на производот : го направи животот станува јасно и прекрасна , природна, поставете дизајн, живот, земја, без разлика од каков вид на стил на намирници, се еден вид на топло животно искуство.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Ако Сакате Перница внатрешни работи,ве Молиме Кликнете На Следете Слика Да се Купи.
Перница Маска Покажува
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. АКО Вашата Цел Количина е повеќе од 20 парче(не за единечна Цена под 5$),Ние ќе ви обезбедиме Бесплатно Брза Испорака,Како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,EMS,E-EMS,EXPRESS,ИЛИ Некои Брзо Посебни бродски. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради различни мерка начини,таму ќе биде 1-2 cm отстапување на големина,може да ви љубезно разбирање 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Основни карактеристики

Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Број На Модел На:
cover392
Бренд Име:
WELOS
Техника:
Nonwoven
тема count:
100TC
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
20
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Стил:
Лен

Најдобри понуди