• Обновено
45X45CM Булдог Перница Опфаќа Црвено, Зелено, Жолто и Сино Лен Перница Случај Божиќ Линија Pillowcase

45X45CM Булдог Перница Опфаќа Црвено, Зелено, Жолто и Сино Лен Перница Случај Божиќ Линија Pillowcase

Rating 
DEN 157.92

Залиха
Во магацинот.


Топла продажба перница маска
45 X45 CM 180g Булдог Перница Опфаќа Црвено, Зелено, Жолто и Сино Лен Перница Случај Божиќ Декоративни Лен Дома Декорација Pillowcase метар Квадратен 45cmx45cm ( не се вклучени вметнување Перница) Боја : бела и други бои Пакет се вклучени : 1x Перница Капак (не се вклучени вметнување Перница) Забелешка : 1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2.Оваа Перница Случај е за 1 страна попуст!!! Нема печатење на другата страна!!!! 3. Како прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешки во мерењето.Ви благодариме! Ако сакате да купите многу од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил Обичај Zippered навлаки 18" X18" инчи (една страна)исто така Можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил на Една големина одговара на сите Оваа Перница Случај е за 1side печатење. Опис на производот Овој обичај стандард pillowcase е пространа во големина (18" x 18" ) и е дизајнирана за да додадете софистицираност и стил на вашата спална соба. Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се перат во 60c. Забелешка : цената не вклучува внатрешна перница , ако сакате внатрешниот перница ,можете да кликнете на сликата за да го добиете производот,ви благодариме
Сакам да се да се провери другите перници?

Основни карактеристики

Големина:
45x45cm
Бренд Име:
TBONTB
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
квалитет
тема count:
200TC
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Број На Модел На:
перница маска
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Употреба:
Хотел,Дома
Ткаенина Count:
30
Техника:
Плетени
Булдог Перница Опфаќа:
Декоративни Pillowcases
Лен Перница Опфаќа:
сина перница опфаќа
Жолта Перница Маска:
Божиќ перница опфаќа
Зелена Перница Маска:
црвено перница опфаќа
Перница Покријат Објектот:
Перница Случај
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
перница маска:
Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Pillowcase:
Декорација Pillowcase
Божиќ Декоративни:
Лен Перница Случај
цртан филм перница маска:
Куче Возење Автомобил Перница Маска

Најдобри понуди