• Обновено
Јапонски Аниме Amagi Брилијантен Парк - Википедија Latifa Fleuranza Hugging Перница Покрие Случај Pillowcase Декоративни Перници 2Way

Јапонски Аниме Amagi Брилијантен Парк - Википедија Latifa Fleuranza Hugging Перница Покрие Случај Pillowcase Декоративни Перници 2Way

Rating 
DEN 992.00
DEN 1055.52
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Големина:
35x100cm Peach skin, 35x100cm 2Way, 50x150cm Peach skin, 50x160cm 2Way, 50x150cm 2Way
Материјал:
Полиестер Peachskin
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Стил:
Аниме
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
ACGN
одделение:
одделение А
Тип:
Pillowcase
Број На Модел На:
SM1424-2
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Техника:
Други
Ткаенина Count:
Други
тема count:
Други

Најдобри понуди