• Обновено
Faux Црвено Кадифе Дедо Санка И Ирваси се Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Од LVSURE За Автомобил

Faux Црвено Кадифе Дедо Санка И Ирваси се Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Од LVSURE За Автомобил

Rating 
DEN 156.00
DEN 170.88
-9 %

Залиха
Во магацинот.

Faux Црвено Кадифе Дедо Санка И Ирваси се Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Од LVSURE За Автомобил Материјал : 50%Памук 50%Полиестер ;50%Памук 50%Лен Печатени : На Prodcut ќе биде малку различен Од Сликата по Печатени. Големина : Ако ви треба други големина,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат. Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. Како да се прилагоди на вашата Перница случај Перница Маска? Pls Пратете Ми Дизајн или Слика или Текст, или оставете порака. Pls проверете на Линкот подолу : 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2).Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. 3).Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 4).Време на испорака : a. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. б. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. C. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Овие промени се купувачот одговорност. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.

Основни карактеристики

Големина:
500mm*500mm, 450mm*450mm, 300mm x 500mm
боја:
Памук Полиестер, Памук, Лен
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
HTP2168040761
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
Памук, Полиестер и Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени Една Страна/Двете Страни
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Божиќ
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Санка И Ирваси

Најдобри понуди