• Обновено
Црвено Свети Бобинки Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок квалитет Со LVSURE За Автомобил Троседот Седиште

Црвено Свети Бобинки Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок квалитет Со LVSURE За Автомобил Троседот Седиште

Rating 
DEN 205.00
DEN 225.12
-9 %

Залиха
Во магацинот.

Црвено Свети Бобинки Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок квалитет Со LVSURE За Автомобил Троседот Седиште
Напомена : главната слика е памук полиестер, Од памук, лен перница случај само печатени сликата исто како памук, полиестер, Сепак, Всушност, две од нив изгледа различно. Се однесува на следниве Памук, Лен Детал на сликата. Материјал : имаме Памук Полиестер Ткаенини и Памук, Лен, Можете да проверите подолу детали :
Подолу е за памук полиестер Ткаенини :
Слика за Памук, Лен :
Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со Слика по Печатени , Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Големина : 45 cm x 45cm/18" x 18"(appr.) 30 см x 50cm/12" x 20"(appr.) 50 cm x 50cm/20" x 20"(appr.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Пакет се вклучени : 1 Компјутер. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки. На Предната страна на случај печати на образец, на задната страна е Бела боја. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат. Оваа перница ги покрие сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Обичај производ ве молиме оставете ги следниве информации во белешките на продавачот на проверете.. 1. ПОЛНО ИМЕ First name презиме 2. ДАТУМ НА РАЃАЊЕ 3. ИНЧИ 4. ФУНТИ 5. УНЦИ 6. ВРЕМЕТО НА РАЃАЊЕ 7. Други порака или Слика сакате обичај. 8. Боја на избор, ако сакате прилагодено боја
Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. 3. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината.
Овој производ само на едната страна има слика, цената е само за опфаќа, не вклучувајќи го внатрешниот пополнување. Како да се прилагоди на вашата Перница случај Перница Маска? Pls Пратете Ми Дизајн или Слика или Текст, или оставете порака. Pls проверете на Линкот подолу :
1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2).Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.

Основни карактеристики

Големина:
500mm*500mm, 450mm*450mm, 300mm x 500mm
боја:
Памук Полиестер, Памук, Лен
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
HTP2168040751
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
Памук, Полиестер и Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени Една Страна
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Божиќ
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Црвено Свети Бобинки

Најдобри понуди