• Обновено
Бесплатен Превозот Солидна Браун Тиркизна Сина, Сјајна Меки Кадифени Перница Покриваат Дополнителните Pipping Декоративни Троседот Перница Случај 45 x 45 см

Бесплатен Превозот Солидна Браун Тиркизна Сина, Сјајна Меки Кадифени Перница Покриваат Дополнителните Pipping Декоративни Троседот Перница Случај 45 x 45 см

Rating 
DEN 568.00
DEN 719.52
-21 %

Залиха
Во магацинот.

Опис
Цврсти, Меки Кадифени со добра рака чувство,fringe pipping за внатрешна и надворешна седиштето за во автомобил,за домашна употреба,итн. Детали За Прибл.45 cm W x 45 cm H Опфаќа : 100% Полиестер Сомот Бои : Кафеава | Deep Blue | Тиркизна Невидливи Патент отворен за перење лесно Дополнителните pipping
Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот Како оваа сомот перница поклопецот е сјајна и на куп може да се рефлектираат различни бои во различни светла од различни postion
Единечната цена за 1 парче на перница капак (вметнување не е вклучена) се Мијат Настава : Нежно Машина за Миење Ладно 1-3cm грешка ќе биде дозволено поради прирачник за мерење Фото Боја : Компјутерски монитори се разликуваат во боја на екранот во Боја сенка : Боја може да варира од различни боење многу ткаенини или предиво Чувајте се далеку од Пожар
Пакет Содржи : Перница ги опфаќаат Само + Поли торба спакувани Бесплатен превозот за оваа точка Превозот надвор време : noramlly ја за 4-7 дена (ќе ги советува ако повеќе дена ќе бидат потребни) За брза испорака,и ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/ТНТ/Aramex се достапни,ве молиме истрага со продавачот на добивка(вкл.Обичај на добивка,ДДВ итн.) може да ви биде наплатена во некои земји според нивната прописи Купувачите треба да биде одговорен за царина ако постои било ве Молиме да бидете трпеливи да се чека за пратката е пристигнување и контактирајте со нас iof има било какви прашања во врска со следење ве Молиме да дадете пет ѕвезди повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба и proudcts Уживаат во шопинг и се очекува следната посета

Основни карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Hinyeatex
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FDSV
Големина:
45 X 45 CM
Обликот:
Плоштад

Најдобри понуди