• Обновено
4pcs Перење торба во собата за облека, долна облека за миење носат Заштита на Облека, Носат И Солза, Најлон Нето градник underware перење заштита торба

4pcs Перење торба во собата за облека, долна облека за миење носат Заштита на Облека, Носат И Солза, Најлон Нето градник underware перење заштита торба

Rating 
DEN 266.00
DEN 700.32
-62 %

Залиха
Во магацинот.

метар
Функција : перење заштита на платно
Материјали : Најлон
Карактеристики : 1.Свитлива
2. Еко - пријател
3.Повторно користење на
Ве молиме Забелешка : Ако не марк перници, цената е за перница опфаќа само !
1 Сите pillowcases/табела тркач во нашата продавница може да се прилагоди, вие би можеле да додадете или change image (смени слика, цитат, боја на неа, ако сакате. 2. Модел : 2,Моделот : Печатени со посебен дизајн, случајот се сигурни да додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот простор за живеење. Вашата перница во овој случај, исто така, ќе изгледа одлично на салон, па дури и во автомобил.Печатење само на едната страна, ако сакате двете страни на, ве молиме слободно да ни e-mail, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака за нас.Само обезбеди најдобра услуга за вас. 3.Вистинската боја може да биде мала различни поради бојата разлика од набљудувачите. 4.Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои.
Превозот, Плаќање, Купувачот Гаранција и Политика на Враќање
Превозот стандардниот превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати.
Плаќање Нормално, ние само го прифати Т/T, Western Union и Зачувам. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T/T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се плати со користење на други методи за плаќање, како што се : со Кредитна картичка.
Купувачот Гаранција Ние ве уверам дека ние сме искрени и супер сигурен продавачот, било какви проблеми може да бидат решени во satisfing начин за вас и да било загуба нема да биде доведена до вас колку што ќе љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ги вашите куповна е во неволја, пред да замине било лошо повратни информации, вклучувајќи неутрални и негативни повратни информации и да остават 3 ѕвезди или помалку ѕвезди мене, на 4 критериуми.
Политика на враќање ве Молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со вашиот купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.

Основни карактеристики

Материјал:
Најлон
Употреба:
Чистење
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
К-02
Стил:
Торба

Најдобри понуди