• Обновено
Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика www.ywgy.cn 1000pcs/многу Обоена Кралска Сина Патка Пердуви за Накит DIY Додаток

Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика www.ywgy.cn 1000pcs/многу Обоена Кралска Сина Патка Пердуви за Накит DIY Додаток

Rating 
DEN 1103.04

Залиха
Во магацинот.


Мало и трговија на Големо CHINAZP Фабрика www.ywgy.cn 1000pcs/многу Обоена Кралска Сина Патка Пердуви за Накит DIY Додаток
1.Име на производ : Патка cochettes лабава пердув
2.Материјал : Патка пердув
3.Боја : Кралска Сина
4.Модел : Обоена
5.Големина : 7-12cm
6.Пакување : 1000pieces/color/многу
7.Залиха : Да
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика
9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
10.Бренд име : CHINAZP
11. Продавницата за веб-страница :
12. Trademanager ID : cn1000610506
13. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
Овој оглас е за лабава патка cochettes пердуви. Постојат околу 1000 патка пердуви во овој пакет.
Патка cochettes се тесен, беспомошна покажувачот пердуви од домашна бела (Пекинг) патки. На пердуви се околу 7-12cm во должина и добро прилагодени да се маскираат, главата, облека и други апликации каде краток, беспомошна пердув со чиста брилијантен боја е потребно.
Пердувите се разликуваат широко во форма и големина. Овие пердуви се спакувани по маса, па таму ќе биде мешавина на несовршена пердуви во тоа, но ве молам остатокот увери дека ќе се добива висок квалитет на патка пердуви од нас.
Трговија на големо и масовно купување на овие патка пердуви е на располагање по барање.
Ви благодариме за гледање.
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Основни карактеристики

Материјал:
Патка Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
ZPF0016-Кралска сина
Име на производ:
Кралска Сина Патка Cochettes Лабава Пердуви
боја:
кралска сина
Големина:
7~12cm
Пакување:
1000pieces/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn1000610506

Најдобри понуди