• Обновено
Злато Производителот CHINAZP Фабрика 500pcs/многу Фантастични Обоена Аква Сина Goose Лабава Пердуви за Декорација

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 500pcs/многу Фантастични Обоена Аква Сина Goose Лабава Пердуви за Декорација

Rating 
DEN 1320.96

Залиха
Во магацинот.


Злато Производителот CHINAZP Фабрика 500pcs/многу Фантастични Обоена Паун Сина Goose Лабава Пердуви за Декорација
1.Име на производ : Goose satintettes лабава пердув
2.Материјал : Goose пердув
3.Боја : Сина Паун
4.Модел : Обоена
5.Пердув Должина : 10~15cm(4~6inch)
6.Пакување : 500pieces/бои/, торба
7.Залиха : Да
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика
9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
10.Бренд име : CHINAZP
11. Продавницата за веб-страница :
12. Trademanager ID : cn1000610506
13. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја

Овие goose занает пердуви опсег во должина од 4 инчи до 6 инчи. На пердув форма е слична на турција круг. Овој занает пердув работи многу добро за маски, конверзација, занает проекти, и многу други занает и декоративни користи.
Овие goose satinettes пердуви се мала тежина, се чистат и санирани, подготвени да се користат.
Пердувите се разликуваат широко во форма и големина и сите пердуви се handpicked и во одлична состојба.
Трговија на големо и масовно купување на овие goose пердуви е на располагање по барање.
двор
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Основни карактеристики

Материјал:
Goose Пердув
Број На Модел На:
ZPF0015-Аква сина
Шема:
Обоена
Име на производ:
Аква Сина Goose Satinettes Лабава Пердуви
боја:
аква сина
Големина:
10~15cm(4~6inch)
Пакување:
500pieces/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn1000610506

Најдобри понуди