• Обновено
од нерѓосувачки челик cb6000s машки чистота кафез уред пенисот брава со лак петел прстен машки ропство машки кафез секс играчки за човекот

од нерѓосувачки челик cb6000s машки чистота кафез уред пенисот брава со лак петел прстен машки ропство машки кафез секс играчки за човекот

Rating 
DEN 798.00
DEN 840.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.

100% од нерѓосувачки челик cb6000s машки чистота кафез пенисот брава со лак петел прстен машки ропство машки кафез секс играчки за маж [Материјал] висока прецизност производство на нерѓосувачки челик никогаш нема да рѓа-вид поубав од сликата [Size] кафез должина од околу 45mm картичка прстен големина : внатрешен дијаметар 40mm 45mm 50mm, ве молиме изберете Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. 4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. 2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Основни карактеристики

боја:
40mm, 45mm, 50mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
QMR-CB6000S
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
CB6000s
Тип На Објект:
машки чистота кафез уред
боја:
пенисот кодот
жешка:
лак петел прстен
Големина:
male cage

Најдобри понуди