• Обновено
Пост-модерни Стаклени Pendant Светлина Креативна Личност Ресторан Светла Уметност Бар Светилки

Пост-модерни Стаклени Pendant Светлина Креативна Личност Ресторан Светла Уметност Бар Светилки

Rating 
DEN 972.00
DEN 1080.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Големина на : A : Дијаметар 240mm Висина 110mm Б : Дијаметар 200mm Висина 140mm
C : Дијаметар 170mm Висина 150mm D : Пречник 90mm Висина 110mm
Опис : Pendant Светла (не вклучувајќи сијалица)
Долго : 120cm Кабелот+Таванот се Зголеми[кол : 10cm*H : 2.2cm]
Материјал : Стакло,Дрво
Боја : Чад Сива
Светилки Носителот : 1pcs * E27
Извор на светлина : Не се вклучуваат на сијалицата
Напон : 120 V / 220 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
LB128
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
ZHTES
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
1
боја:
Јасно,Чад Сива
is_customized:
Yes
Број на Светла:
4

Најдобри понуди