• Обновено
Американски стил Село Pendant Светла RH Лофт Гроздобер Pendant Светилки lndustrial Светилка за Дома E27 Lumiled Светлина Црна 110-240V

Американски стил Село Pendant Светла RH Лофт Гроздобер Pendant Светилки lndustrial Светилка за Дома E27 Lumiled Светлина Црна 110-240V

Rating 
DEN 1156.00
DEN 2311.20
-50 %

Залиха
Во магацинот.


Американски стил Село Pendant Светла RH Лофт Гроздобер Pendant Светилки lndustrial Светилка за Дома E27 Lumiled Светлина Црна 110-240 V Точка Име : Гроздобер Pendant Светлина Големина : Еден Светлина / 6 Светла / 8 Светла / 10 Светла Боја : Црна Материјал : Железо Заврши : Paniting Напон : AC110 V / 220-240 V Светилки носителот : 1pcs E27 * Макс 40 W / 6pcs * E27 Применливи простор : 5-30 квадратни метри Апликација места : седи соба / спалната соба / студија соба / ресторан / дневна соба Забелешка : светилки не се вклучени.
*Превозот политика :
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате.
* БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 15-40 дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL или Fed Ex плаќаат екстра само. Во согласност со 1 Buc продажба предмети (Многу проекти што не се вклучени)Без разлика колку многу нарачки ќе го купите, можете да плаќате само една цел, и изберете друг наредби бесплатен превозот, па подоцна ние ќе брод на сите ваши нарачки со DHL или Fed Ex заедно(5-9 дена за да стигне до вас ).
Во нашата продавница, може да се меша сите предмети, а повеќе практично да ги користат количка!
Политика За Наплата :
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации :
Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Можете исто така да ве молиме не само ни остави лош повратна информација кога ќе има проблем?Ни e-mail и ние ќе процесот на проблемот брзо,ни даде шанса да ви послужи повторно со многу подобра предмети и цена,благодарение толку многу за вашето разбирање и соработка.
100% со Добар квалитет! Најниска Цена!
Добредојдовте на Мало и Големо!
Можете да трговија на големо нив за препродажба,ние може да превозот од нив на вашите потрошувачи директно
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи. Вашето задоволство,нашите извршување!
*Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
Имајте пријатен ден и добредојде назад !!

Основни карактеристики

Боја На Каросеријата:
Единствена Светлина, 6 Светла, 8 Светла, Светла 10
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
PL-1028
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
LONKOEY
Техника:
Кован
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
6
Стил:
Земја
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда на Енергија, LED Светилки
Осветлување Област:
15-30 метри Квадратни
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Постелнина Соба
Карактеристики:
гроздобер pendant светлина

Најдобри понуди