• Обновено
Лофт Гроздобер Pendant Светла RH Бар Светилки Нордиските Индустриски Pendant Светилки Црна Внатре Со Огледало E27 110V/220V Дома Осветлување

Лофт Гроздобер Pendant Светла RH Бар Светилки Нордиските Индустриски Pendant Светилки Црна Внатре Со Огледало E27 110V/220V Дома Осветлување

Rating 
DEN 7186.00
DEN 11976.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Креативни Pendant Светла Лофт RH Бар Светилки Нордиските Индустриски Pendant Светилки Црна Боја на Внатрешноста Со Огледало E27 110 V/220 V Осветлување
Опис : Лофт Pendant Светлина
Димензии : Дијаметар 22cm (Со Огледало и Без Огледало)
Материјал : Метал
Светилки Носителот : 3 еез * E27 Max 40 W
Извор на светлина : Блескаво светло/заштеда на Енергија светилка/LED/
Напон : 110 V-240 V
Апликацијата места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба детали за Производот
*Превозот политика :
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате.
* БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 15-40 дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL или Fed Ex плаќаат екстра само. Во согласност со 1 Buc продажба предмети (Многу проекти што не се вклучени)Без разлика колку многу нарачки ќе го купите, можете да плаќате само една цел, и изберете друг наредби бесплатен превозот, па подоцна ние ќе брод на сите ваши нарачки со DHL или Fed Ex заедно(5-9 дена за да стигне до вас ).
Во нашата продавница, може да се меша сите предмети, а повеќе практично да ги користат количка!
Политика За Наплата :
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации :
Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Можете исто така да ве молиме не само ни остави лош повратна информација кога ќе има проблем?Ни e-mail и ние ќе процесот на проблемот брзо,ни даде шанса да ви послужи повторно со многу подобра предмети и цена,благодарение толку многу за вашето разбирање и соработка.
100% со Добар квалитет! Најниска Цена!
Добредојдовте на Мало и Големо!
Можете да трговија на големо нив за препродажба,ние може да превозот од нив на вашите потрошувачи директно
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи. Вашето задоволство,нашите извршување!
*Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
Имајте пријатен ден и добредојде назад !!

Основни карактеристики

Боја На Каросеријата:
Со Огледало во Сенка, Без огледало
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CQC,CE,CCC
Напон:
220V
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Алуминиум,Стакло,Железо
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Црна
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
База Тип:
E27
Број На Модел На:
PL-1006
Осветлување Област:
10-15square метри
Место:
Салон
Бренд Име:
LONKOEY
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Mersyside услуга:
mersyside од врата до врата логистика
Боја На Каросеријата:
Кафеава, Црна
Материјал:
Железо, Бакар, Алуминиум, Стакло
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Заштеда на Енергија, LED Светилки
Осветлување Област:
10-15 метри квадратни
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Постелнина Соба
Карактеристики:
Класичната pendant Светла

Најдобри понуди