• Обновено
Нордиските Креативни Бар Спалната Соба Дрвена Таваница Лустерот Светилка Светлина Droplight Оркестарот Кафе Ходникот На Лофт Бар Продавница Коридор Подарок

Нордиските Креативни Бар Спалната Соба Дрвена Таваница Лустерот Светилка Светлина Droplight Оркестарот Кафе Ходникот На Лофт Бар Продавница Коридор Подарок

Rating 
DEN 3374.00
DEN 4752.00
-29 %

Залиха
Во магацинот.

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјали : Дрво Напон : 111-240 V Зрачењето Област : 10-20 милиони 2 Моќност : 31 W-40 W Боја : Слика е прикажано Големина(Кол.*H) : Сликата се прикажани Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
#A
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Техника:
Врежани
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Други
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тип:
Лустерот
Гаранција:
2 години
MPN:
не се применува
Регионот на Производство:
Кина
Дијаметар:
120-140mm
боја:
Слика се прикажани
Број на Светла:
1
Стил:
Нордиските
Материјал:
Дрво

Најдобри понуди