• Обновено
Примерок цел на Античкиот месинг носителот pendant светлина со knob switch Бронза заврши таванот плоча lumiled E27 тела

Примерок цел на Античкиот месинг носителот pendant светлина со knob switch Бронза заврши таванот плоча lumiled E27 тела

Rating 
DEN 648.00
DEN 696.00
-7 %

Залиха
Во магацинот.


E27 светилка sockets pendant
E27 светилка фитинг
E27 Антички месинг светилка сопственикот со knob префрлате
со 1.1 метар Сива ткаенина кабел 2*0.75 мм
100mm дијаметар црна таванот се зголеми
одговараат за 110 V и 220 V и
Ви благодариме
без сијалица
Ви благодариме за вашата нарачка!
Најдобри желби за вас и вашето семејство!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE
Бренд Име:
Calla&Ален
Напон:
220V
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Гроздобер
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Место:
Студија
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Хром
Број На Модел На:
PL01
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Гроздобер

Најдобри понуди