• Обновено
Детската Соба Затворен Тела Фудбал Pendant Светилка Droplight Haning Светлина Дете Спална соба Градинка

Детската Соба Затворен Тела Фудбал Pendant Светилка Droplight Haning Светлина Дете Спална соба Градинка

Rating 
DEN 1778.00
DEN 1872.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Стакло.
Боја : (КАКО што се покажува)
Големина : 15cm.20cm
Извор на светлина : E27 X1 (не се вклучени).
моќност : 51w - 60w.
Е применливо : спална соба. Ресторан. Соби за гости. Студијата. Хотел, коридор, итн.

Основни карактеристики

Боја На Каросеријата:
15cm, 20cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Господар Спална Соба
Осветлување Област:
5-10square метри
Техника:
Обична Обоена
Заврши:
никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Стакло Камен
Број На Модел На:
Фудбал-D
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди