• Обновено
Лофт Ретро Droplight Lumiled Гроздобер Индустриски Осветлување Pendant Светлина Тела За Трпезарија Виси Светилка Lamparas Colgantes

Лофт Ретро Droplight Lumiled Гроздобер Индустриски Осветлување Pendant Светлина Тела За Трпезарија Виси Светилка Lamparas Colgantes

Rating 
DEN 3354.24

Залиха
Во магацинот.

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики На Лофт Стил Земја, Фенер, Ретро, Гроздобер, Селски/Поднесе, Традиционалните/Класичен Заврши Electroplated Светлина Насока Uplight Предложи Соба Се Вклопи Во Ходникот, Детска Соба, Студија Соба/Канцеларија, Кујна, Трпезарија, Спална Соба, Дневна Соба Предложи Соба Големина 10-15 Напон (V) AC 100-240 Димензии Тела Висина 18 СМ Тела Ширина 21 СМ Синџир/Кабелот Должина од 110 СМ Синџир/Кабелот Прилагодливи или Не Синџир/Кабелот Прилагодливи Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Црна Сенка Црна Боја Декорација Боја Црна Тегови Нето Тежина(kg) 1.3 кг
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
IWHD
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
3 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,PSE,RoHS,УЛ
Заврши:
никел
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,други спални соби,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
Лофт Droplight

Најдобри понуди