• Обновено
Американската Село Птица Droplight Модерната LED Pendant Светлина Тела За трпезарија Бар Виси Светилка Затворен Осветлување Lustres

Американската Село Птица Droplight Модерната LED Pendant Светлина Тела За трпезарија Бар Виси Светилка Затворен Осветлување Lustres

Rating 
DEN 4778.40

Залиха
Во магацинот.

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Стил Сад, Ретро, Традиционалните/Класичен Заврши Сликарство Светлина Насока Вградна Светилка Предложи Соба Одговара Влез, Кујна, Трпезарија, Спална Соба, Дневна Соба Предложи Соба Големина 10-30 Димензии Тела Висина 37 см Тела Ширина 22 см Тела Должина 22 см Синџир/Кабелот Должина Max 120 cm Синџир/Кабелот Прилагодливи или Не Синџир/Кабелот Прилагодливи Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјал Сенка Материјал Ткаенина Боја Нијанса на Боја Слика Тегови Нето Тежина(kg) 1kg
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот).

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
IWHD
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,PSE,RoHS,УЛ
Заврши:
никел
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Платно
Место:
Салон,Студија,други спални соби,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Беж
Број На Модел На:
модерната pendant светлина

Најдобри понуди