• Обновено
Црна чипка додатоци капчиња капка гроздобер ѓердани додатоци лажни јака 0265

Црна чипка додатоци капчиња капка гроздобер ѓердани додатоци лажни јака 0265

Rating 
DEN 25.00
DEN 31.20
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
BAIBAOROOM
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Ѓердани
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
65
Функција:
Период Tracker,Спиење Tracker,Повик Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
inlaying материјал:
не inlaying
Шема:
Други
се прошири синџир:
10cm подолу
Материјал:
легура / silvering / gilding
дали мулти-слој:
q17
pendant материјал:
Легура
боја:
Армијата Зелената Боја
синџир шема:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди