• Обновено
30pcs/Многу Модни Злато Сребро Позлатен Едноставна Компас Pendant Долг Синџир на Ѓердан Изјава Ѓердани Жените Накит Бесплатен Превозот

30pcs/Многу Модни Злато Сребро Позлатен Едноставна Компас Pendant Долг Синџир на Ѓердан Изјава Ѓердани Жените Накит Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 1310.00
DEN 1871.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Моден Злато сребро едноставна компас ѓердани Бесплатен Превозот
Карактеристики :
Нов и висок квалитет.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Боја : сребро,злато се зголеми .18k злато
Компас pendant
pendant големина : 10мм x 10mmtotal должина : 16.5 инчен
Пакет се Вклучени : opp вреќа
""""" Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .
""""" Нашите производи се со бесплатен превозот
Од Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат. Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и плати дополнителни товар (5-9 дена да се постигне).
""""" Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме веднаш
""""" Контакт со повратни информации
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори
Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка
Ако ние не можеме да дозволиме да се чувствуваат задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални или резултат препишување е 1 или 2, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Компас
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
10мм x 10мм
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EVERFAST
Функција:
Расположение Tracker
боја:
Сребро Се Зголеми Злато, Злато Позлатен
Обликот:
Компас
изјава ѓердан:
Ѓердан
Кратки ѓердани:
моден жените ѓердани
ѓердан жени:
Бренд нови ѓердан
Стил:
pendant ѓердан
Повод:
Партија,Свадба
Occasion1:
Запознавање,Канцеларијата Дама
превозот:
Бесплатен превозот
Должина:
45cm

Најдобри понуди