• Обновено
трговија на големо 10 pce/многу мешавина боја Мода Шарм Бесконечност Ѓердан Сребрена/Gold /Розово Злато pendant ѓердан Бесплатен Превозот

трговија на големо 10 pce/многу мешавина боја Мода Шарм Бесконечност Ѓердан Сребрена/Gold /Розово Злато pendant ѓердан Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 491.00
DEN 691.20
-29 %

Залиха
Во магацинот.


Напомена : почитувани купувачи,ако имате било какви прашања во врска боја,pls контактирајте со нас или оставете порака до нас за да се избегне недоразбирање,ако не можете да го оставите порака што треба бојата на кожата,ние ќе го испрати по случаен избор.покрај тоа,ние сме бесплатен превозот од кина пост воздух пошта,ако ви треба брза испорака начини,на пример,DHL ЕМС FEDEX, па така..pls контактирајте со нас промена на цената.ви благодарам многу.
Испорака на информации, мислам дека клиентот треба да го знаете
Превозот начини НАС RU и Бразил Европа
Кина Пост Воздух Mail(бесплатен превозот) 15-25days 15-40days 15-25days
DHL(Над 200 Бесплатен превозот) 7-10days 7-10days 7-10days
EMS(Над 200 Бесплатен превозот) 10-15days 10-15days 10-15days

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
1-2cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
hfxl
Бренд Име:
Woojila
stype:
новиот дизајн среќа око ѓердан
мини цел:
10pcs/многу да може да се меша бојата

Најдобри понуди