• Обновено
DIANSHANGKAITUOZHE новодојдени Љубов Бескраен Симболи Pendant Ѓердани Жените Clavicle Ѓердан Гроздобер Накит Метал Златна

DIANSHANGKAITUOZHE новодојдени Љубов Бескраен Симболи Pendant Ѓердани Жените Clavicle Ѓердан Гроздобер Накит Метал Златна

Rating 
DEN 77.00
DEN 96.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип Бакар Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Трендовски Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на N0014 Формашема Геометриски Pendant Големина за : 2x0.6cm Функција декорација Компатибилност Други is_customized Да Должина 45см боја на Злато/Розово Злато/Сребрена Поддршка на големо,Dropshipping /OEM Yes Поголеми Цел Повеќе Попуст Контактирајте со Нас Pendant големина 20*6mm Фабрика /Yes ве молиме да се на почетната страница од пребарувачот да ја видите трговија на големо цена Шема Љубов Бесконечност Пакување OPP Вреќа Класа Висок Квалитет Род Жени/Мажи/Љубители/Девојки

Основни карактеристики

Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
за
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
N0014
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Должина:
45cm
боја:
Злато/Розово Злато/Сребрена
Поддршка на големо,Dropshipping /OEM:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Pendant Големина:
20*6mm
Фабрика /Yes:
ве молиме да се на почетната страница од пребарувачот да ја видите трговија на големо цена
Шема:
Љубов Бесконечност
Пакување:
OPP вреќа
Класа:
Висок квалитет
Пол:
Жени/Мажи/Љубители/Девојки

Најдобри понуди