• Обновено
Кристал Мода Вистинска Боја боја на Злато во Боја Позлатен Австрија Кристал Ѓердани Приврзоци Со Цвет чешка Кристал N044

Кристал Мода Вистинска Боја боја на Злато во Боја Позлатен Австрија Кристал Ѓердани Приврзоци Со Цвет чешка Кристал N044

Rating 
DEN 74.00
DEN 95.52
-23 %

Залиха
Во магацинот.


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : алуминиум Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Производ Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..
САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..
САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..
САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..
САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..
САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..
САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..
САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..
САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..
САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..
САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..
САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..
САД $ 3.56 / Цена

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
ios
Стил:
Тренди
Функција:
Будилникот
Pendant Големина:
1.6*2.1 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N044
Бренд Име:
бесплатни крилја
Должина:
cm

Најдобри понуди