• Обновено
Моден Злато сребро ѓердани едноставна компас ѓердани за жените-Бесплатен Превозот

Моден Злато сребро ѓердани едноставна компас ѓердани за жените-Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 358.00
DEN 503.52
-29 %

Залиха
Во магацинот.


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>25
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25
Напомена : почитувани купувачи,ако имате било какви прашања во врска боја,pls контактирајте со нас или оставете порака до нас за да се избегне недоразбирање,ако не можете да го оставите порака што треба бојата на кожата,ние ќе го испрати по случаен избор.покрај тоа,ние сме бесплатен превозот од кина пост воздух пошта,ако ви треба брза испорака начини,на пример,DHL ЕМС FEDEX, па така..pls контактирајте со нас промена на цената.ви благодарам многу.
Испорака на информации, мислам дека клиентот треба да го знаете
Превозот начини НАС RU и Бразил Европа
Кина Пост Воздух Mail(бесплатен превозот) 15-25days 15-40days 15-25days
DHL(Над 200 Бесплатен превозот) 7-10days 7-10days 7-10days
EMS(Над 200 Бесплатен превозот) 10-15days 10-15days 10-15days

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Woojila
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
hfxl
Pendant Големина:
1.4 cm
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
45cm

Најдобри понуди